post

Hotelová restaurace La Romantica restaurant mediterranée nabízí v létě zahradní terasu a v zimě posezení u hořícího krbu. Otevřený krb je zasazený do přírodního pískovce.
Návštěvníci restaurace si mohou také vychutnat živé piano. V restauraci je možnost pronajmutí salónku pro osobní i firemní akce.
Restaurace a hotel La Romantica je nádherným romantickým místem pro zásnuby, líbánky a nezapomenutelné svatební oslavy.
Svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě. Při její organizaci je důležitý každý detail a výběr místa je klíčovým rozhodnutím, protože výjimečný den si zaslouží výjimečné prostředí.
Co může být romantičtější než svatba v romantickém a klidném prostředí jak už název restaurace napovídá? Existuje mnoho způsobů, jak udělat svatební hostinu. Vše závisí na vašem přání a počtu hostů.

Restaurace La Romantica Vám může nabídnout:

  • typická česká či středomořská kuchyně
  • posezení na terase v letních měsících
  • raut pro večerní párty
  • ubytování pro svatebčany
  • možnost využití salonku
  • široký výběr kvalitních vín z celého světa

Samozřejmostí je profesionální a příjemná obsluha, zkušenosti s organizací rozsáhlých akcí, výhodná poloha a v neposlední řadě krásná restaurace a klidné okolí. Podrobnosti Vám rádi sdělíme při osobním jednání.
Pokud byste rádi využili i služeb hotelu La Romantica, neváhejte navštívit i tyto webové stránky www.hotellaromantica.cz .
Věříme, že budete prostředím i službami nadšeni a že se Váš svatební den stane jedinečným a nezapomenutelným.